Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSȘ Târgoviște! - TV Online RipostaPeNet
Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSȘ Târgoviște!

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSȘ Târgoviște!

TV Online Niciun comentariu

18-24 MARTIE 2024

ATLETISM:
Prof.Bădiceanu Marius
Campionatul Național U16, Finală, 23-24.03.2024, Bacău
 Stafeta 4X400 m.feminin – loc VI (Dinu Sara, Ionescu Maria, Pîrvu Ioana, Matei Sânziana)
 Molac Rareș -loc X, 800 m.(2:14:41)
 Dinu Sara -loc X, 200 m.(27:97)
 Matei Sânziana -loc XV, 800 m.(2:35:00)
 Pîrvu Ioana -loc XVII, 60 m.(8:69)
BASCHET:
Prof.Tănase Cătălin
Campionat Național U16 baschet masculin, 21.03.2024, Târgu-Mureș
LPS.Târgu-Mureș – C.S.Ș.Târgoviște 80-65(15-17;19-13;22-14;24-21)
Campionat Național U16 baschet masculin, 23.03.2024, București
CSU Știința București – C.S.Ș.Târgoviște 84-65(27-14;14-13;24-14;19-24)
Prof.Păun Andreea
Turneu Campionat Național U13 baschet masculin, 23-24.03.2024, Târgoviște
C.S.Ș.Târgoviște 1- FC Argeș Pitești 83-45(24-7;15-6;25-16;19-16)
CSM Petrolul Ploiesti – C.S.Ș.Târgoviste 1 78-43(27-10;18-1;15-22;18-10)
ABC Play Bucuresti – C.S.Ș. Targoviste 1 57-74(19-25;15-21;10-19;13-9)
Echipa s-a clasat pe locul 3 în grupă.
Prof.Parnia Ovidiu
Turneu 5, Campionat Național U13 baschet masculin, 23-24.03.2024, București
C.S.Ș.Târgoviște 2- ABC Rising Stars Popești-Leordeni 38-46
ABC Leii București- C.S.Ș.Târgoviste 2 74-29

ABC Laguna Negru Bucuresti – C.S.Ș. Targoviste 2 49-55
FOTBAL:
Prof.Croitoru Nicolae
Campionatul Național U19 fotbal masculin, 23.03.2024, Doicești
C.S.Ș.Târgoviște – FC Metaloglobus București 0-4
Campionatul Național U17 fotbal masculin, 23.03.2024, Doicești
C.S.Ș.Târgoviște – FC Metaloglobus București 2-1
Liga Elitelor U14, fotbal masculin 24.03.2024, Târgoviște
ACS Petrolul 52 Ploiești-C.S.Ș.Târgoviște 0-3
Prof.Tătăranu Mihăiță
Turneu 1 Campionat Național U11 fotbal feminin 22-23.03.2024, Slobozia
C.S.Ș.Târgoviște – Activ Slobozia 5-2(0-1)
Au marcat;Ivan Bianca 3g., Zegheru Alexia 2g.Stoica1g.
C.S.Ș.Târgoviște – FCS București 3-1(2-0)
Au marcat;Zegheru Alexia 2g., Ivan Bianca 1g.
C.S.Ș.Târgoviște – Activ Slobozia 2 4-0(3-0)
Au marcat;Zegheru Alexia 2g., Ivan Bianca 2g.
Prof.Toboșaru Cosmin
Campionatul Judetean U15 fotbal masculin, 23.03.2024, Bucșani
ACS Unirea Bucșani 2- C.S.Ș.Târgoviște 0-16(0-12)
Au marcat;Popa 2g.,Stoica 2g, Bărboiu 1g, Serban Al.5g., Samson 2g., Radu David 2g., Gînju 2g.
LUPTE;
Prof.Filip Georgiana
Campionatul Național Școlar, 22-24.03.2024, Reșița
 Girescu Alexandra -loc I medalie de aur, categ.43 kg.
 Calotă Saida -loc II medalie de argint, categ.53 kg.
 Maghiran Narcis -loc III medalie de bronz, categ.65 kg.

 Păun Andreea -loc V, categ.69 kg.

Prof. Filip Marin
Cupa Primăverii, 23.03.2024, Nehoiu
 Filip Sofia -loc I , categ.26 kg
 Olaru Flavia -loc II, categ.26 kg.
 Gore Amelia -loc I categ.36 kg.
 Dumitru Sara -loc II, categ.36 kg.
 David Cassiana -loc I , categ.40 kg.
 Radu Elisa -loc I .categ.44 kg.
 Barbu Maria -loc II, categ.58 kg.
 David Luca -loc I, categ.28 kg.
 Radu Dominic -loc III.categ.24 kg.
 Niță Tudor -loc I , cate.36 kg.
 Ilinca Albert -loc I, categ.42 kg.
 Musescu Filip -loc III categ.42 kg.
 Manea Denis -loc I , categ.44 kg
 Ianis Petrescu -loc I, categ.70 kg.
 Oprea Nicolae -loc II categ.70 kg.

Categories
LIVE