Baschet Feminin – LNFB! CSM Târgoviște – CSU Olimpia Brașov!
Meci de baschet, mâine, în sala Ioan Valerian!
Mâine, 15 Februarie, ora 17:00, echipa Clubului Sportiv Municipal Târgoviște se va întâlni pe teren propriu cu formația CSU Olimpia Brașov.
Fetele noastre au nevoie de toată susținerea voastră, așa că vă așteptăm la sala, accesul fiind gratuit.
Mâine suntem alături de echipa noastră!
Pentru susținătorii care nu vor putea fi prezenți în sală, meciul va fi transmis live pe canalul de YouTube al Federației Romane de Baschet, accesând linkul de mai jos: ![]()
(sursa – CSM Târgoviște)


