Meci amical! CS Păulești – ACS Urban Titu 1-6! - TV Online RipostaPeNet
Meci amical! CS Păulești – ACS Urban Titu 1-6!

TV Online Niciun comentariu

𝐕𝐢𝐜𝐭𝐨𝐫𝐢𝐞 𝐥𝐚 𝐬𝐜𝐨𝐫 𝐝𝐞 𝐭𝐞𝐧𝐢𝐬 𝐥𝐚 𝐏𝐚𝐮𝐥𝐞𝐬𝐭𝐢. 𝐒𝐚𝐦𝐛𝐚𝐭𝐚 𝐣𝐮𝐜𝐚𝐦 𝐮𝐧 𝐧𝐨𝐮 𝐚𝐦𝐢𝐜𝐚𝐥, 𝐜𝐮 𝐅𝐂 𝐏𝐨𝐭𝐥𝐨𝐠𝐢

Echipa noastra a disputat astazi un nou joc de pregatire. Ne-am deplasat la CS Paulesti, formatie de Liga a 3-a din judetul Prahova. Am facut o partida forate buna si a invins la scor, 6-1, golurile formatiei noastre fiind marcate de Bucur (2), Manole, Sima, Rauta si Preser.

Desi am jucat cu o formatiae de Liga a treia, Urban a facut un joc foarte bun si s-a impus la scor. Este a doua victorie consecutiva in meciurile de pregatire pentru echipa noastra, in primul meci invingand cu 8-1 pe Olimpia Picior de Munte. Urmatorul amical va fi sambata, cu FC Potlogi.

In prima repriza au evoluat: Curiman- Dicu, Logofatu, Rauta, Vasilescu-Bucur, Sima, Patranoiu, Serban-Manole, Motoi. In repriza a doua au evoluat: Nedelea-Dragnea, Matei, Rauta, Sabin Istrate, -Verdes, Albu, Preser, Serban- Litoiu, Balan. Antrenor: Florin Anton

(sursa – ACS Urban Titu)

Categories
LIVE
Video recente
Studiu – 26% dintre angajați și candidați primesc cel puțin o ofertă nouă de job în fiecare lună!
TV Online 13 iunie 2024
Lupte pe Plajă – CS Târgoviște! Florin Rudaru, medaliat cu bronz la Campionatul Național!
Mesajul IPS Părinte Arhiepiscop și Mitropolit Nifon cu ocazia ceremoniilor prilejuite de pomenirea eroilor neamului – Ziua Eroilor 2024!