Meci de verificare! Urban Titu – Săgeata Braniștea 4-0, la Samurcași! - TV Online RipostaPeNet
Meci de verificare! Urban Titu – Săgeata Braniștea 4-0, la Samurcași!

TV Online Niciun comentariu

𝐃𝐞𝐛𝐮𝐭𝐚𝐦 𝐜𝐮 𝐝𝐫𝐞𝐩𝐭𝐮𝐥 𝐢𝐧 𝐦𝐞𝐜𝐢𝐮𝐫𝐢𝐥𝐞 𝐚𝐦𝐢𝐜𝐚𝐥𝐞. 𝐕𝐢𝐜𝐭𝐨𝐫𝐢𝐞 𝐥𝐚 𝐬𝐜𝐨𝐫 𝐜𝐮 𝐒𝐚𝐠𝐞𝐚𝐭𝐚 𝐁𝐫𝐚𝐧𝐢𝐬𝐭𝐞𝐚

Echipa noastra a debutat ieri cu o victorie in jocurile de pregatire. Aseara, la Samurcasi, Urban Titu s-a impus clar in disputa cu Sageata Bransitea, 4-0, golurile formatiei noastre fiind marcate de Dragnea, Tanasescu, Sima si Vartej.

Am inceput in forta, si dupa primele zece minute scorul era deja 2-0 pentru noi. Pana la pauza mai inscriem un gol, astfel ca intram la cabine cu un avantaj de 3 goluri. Dupa reluare, mai inscriem inca o data, scorul final fiind de 4-0 pentru echipa noastra.

Maine, jucam o noua partida amicala. Ne deplasam la Moreni, pentru meciul cu Flacara, formatie de Liga a treia. Florin Anton i-a folosit in prima repriza pe Curiman-Dicu, Logofatu, Rauta, Vasilescu-Dragnea, Vartej, Sima, Serban-Manole-Tanasescu, pentru ca dupa pauza sa ii foloseasca pe Toader-Ivan, Vlad, Tudorache, Istrate-Bucur, Vartej, Verdes, Constantin-Crinel Stoica-Litoiu.