PSD Dâmbovița! Asfaltăm toate drumurile în comuna Corbii Mari!
Primarul comunei #CorbiiMari, Ionut Banica, anunță continuarea în forță a procesului de transformare a comunității pe care o conduce!
Acesta a semnat recent cel de-al doilea contract prin Programul Județean de Dezvoltare Locală, prin care va asfalta toate străzile care nu au fost reabilitate până în prezent. Vorbim de peste 100 km de drumuri. Proiectul are o valoare de 5.8 milioane lei și este susținut financiar de Consiliul Județean Dâmbovița.
CMF: 21240002
(sursa – PSD Dâmbovița)


